Raad van bestuur

Afdeling
Locatie

Herman
Du Bois

Partner

Herman is partner van Quares en bestuurder bij Qrf City Retail. Daarnaast is hij lid van het BIV (Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars) en heeft de...
herman.du.bois@quares.be

Anneleen
Desmyter

Partner

Vandaag is Anneleen partner bij Quares en CEO van het beursgenoteerd bedrijf Qrf City Retail. Daarnaast is ze bestuurder bij de Thomas More hogeschool...
anneleen.desmyter@quares.be

Freddy
Hoorens

Partner

Freddy is partner bij Quares, bestuurder bij Qrf City Retail en CEO van Jade Synergies.  Freddy Hoorens is de laatste jaren frequent gastspreker voor...
freddy.hoorens@quares.be

Siham
Rahmuni

Director Finance

Location icon Malines Nord
Siham is Finance Director van de Quares groep. Zij is sinds 2010 werkzaam bij Quares en ondersteunt de raad van bestuur bij de te nemen beslissingen e...
siham.rahmuni@quares.be

Sven
Potvin

Director Agency

Mijn eerste stappen in het bedrijfsleven zette ik in de consulting wereld bij Deloitte. Dankzij mijn opleiding TEW aan de universiteit van Antwerpen e...
sven.potvin@quares.be

Peter
Verlinde

Director Investment

Location icon Malines Nord
Peter Verlinde behaalde zijn Masterdiploma in de Handelswetenschappen aan de Economische Hogeschool Sint-Aloysius (EHSAL Brussel) in 1998. Na zijn stu...
peter.verlinde@quares.be

Sonny
Catelin

Director Management

Location icon Malines Nord
Sonny is Director van de divisie Management in België. Hij is eindverantwoordelijke voor het financieel, operationeel en administratief beheer van onz...
sonny.catelin@quares.be

Bart
De Smedt

Director Consulting

Location icon Antwerpen
Als master Toegepaste Economische Wetenschappen specialiseerde ik mij tijdens mijn studies in de transport en logistieke sector. Mijn thesis over cong...
bart.de.smedt@quares.be

Michel
Dekkers

Director Nederland

Location icon Amsterdam
Michel is sedert 2009  Director van de divisie Management in Nederland. Hij is eindverantwoordelijke voor het financieel, operationeel en administrati...
michel.dekkers@quares.nl
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.