Team

Afdeling
Locatie

Siham
Rahmuni

CEO

Location icon Mechelen Noord
Siham is sinds 2019 CEO van Quares waarbij ze samen met het directiecomité instaat voor de operationele aansturing van de groep. Ze i...
siham.rahmuni@quares.be

Bart
De Smedt

CINO

Location icon Mechelen Noord
Als master Toegepaste Economische Wetenschappen specialiseerde ik mij tijdens mijn studies in de transport en logistieke sector. Mijn thesis over cong...
bart.de.smedt@quares.be

Joris
Van Elsen

COO

Location icon Mechelen Noord
joris.van.elsen@quares.be

Jens
De Roover

CFO

Location icon Mechelen Noord
jens.de.roover@quares.be

Herman
Du Bois

Partner

Herman is een partner van Quares en directeur van Quares Student Housing. Hij is lid van het IPI en heeft de titel van lid van de Royal Institution of...
herman.du.bois@quares.be

Freddy
Hoorens

Partner

Freddy is partner bij Quares en CEO van Jade. Hij focust zich vanuit deze positie voornamelijk op Duurzaamheid & Innovatie binnen vastgoed gebo...
freddy.hoorens@quares.be

Jan
Valcke

Onafhankelijk Bestuurder

info@quares.be

Didier
Ysenbaert

Onafhankelijk Bestuurder.

info@quares.be

Remy
van Horssen

Head of Netherlands

Remy is Head of the Netherlands en eindverantwoordelijk voor de dienstverlening van Quares in Nederland. Hij is lid van de NEVAP en heeft de titel van...
remy.van.horssen@quares.nl